Напівакустична гітара Squier Affinity Series Starcaster
Фото 17 |
Squier Affinity Series Starcaster
Тип:напівакустична
Корпус:порожній, клен
Звукознімачі:пасивні, H-H
Бридж:Tune-o-Matic (фіксований)
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Affinity Series Starcaster
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Squier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Squier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Squier Affinity Series Starcaster
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Squier Affinity Starcaster MN Candy Apple Red 0370590509 | 1 337 zł |
Fender Squier Fender Squier Affinity Series Starcaster MN 3-Tone Sunburst | 1 379 zł |
Squier Affinity Starcaster MN 3-Tone Sunburst 0370590500 | 1 366 zł |
Squier Affinity Starcaster MN Olympic White 0370590505 | 1 490 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →