Електрогітара Squier Affinity Series Stratocaster
Відео 22Фото 9 |
Squier Affinity Series Stratocaster
Тип:електрогітара, форма Stratocaster
Корпус:цільний, вільха
Звукознімачі:пасивні, S-S-S
Бридж:Vintage Tremolo
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 21 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Affinity Series Stratocaster
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Squier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Squier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Squier Affinity Series Stratocaster
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Squier Stratocaster serii Affinity - MN - czarny 0378002506 | 1 066 zł |
Squier Affinity Stratocaster FMT HSS MN Black Burst 0378153539 | 1 250 zł |
Fender Squier Fender Squier Affinity Series Stratocaster MN WPG Czarny Bla | 1 129 zł |
Squier - Stratocaster serii Affinity - Lake Placid Blue z podstrunnicą klo | 1 099 zł |
Squier Affinity Series Stratocaster LRL 3-Color Sunburst - Gitara elektryc | 1 129 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →