Комбопідсилювач Blackstar Fly 3
Фото 3 |
Blackstar Fly 3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blackstar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blackstar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blackstar Fly 3
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blackstar Fly 3 Charge - Wzmacniacz light combo do gitary elektrycznej FLY | 661 zł |
Blackstar Blackstar FLY 3 Bass Amp Black FLY3-BASS | 392 zł |
Blackstar latać 3 Mini Amp Packed in 12\'s | 356 zł |
Blackstar FLY3 Mini-Verstärker für Gitarre oder zum Abspielen von Musik vo | 461 zł |
BLACKSTAR Fly 3 BT HELLOWEEN BA102085-H | 565 zł |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості гітарного підсилювача / кабінету Blackstar Fly 3:
- Фірмовий вихід на кабінет
РекомендуємоПорівняти в таблиці →