Combo gitarowe Blackstar Fly 3
Zdjęcia 3 |
Blackstar Fly 3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blackstar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blackstar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blackstar Fly 3
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blackstar Fly 3 Charge - Wzmacniacz light combo do gitary elektrycznej FLY | 661 zł |
Blackstar Blackstar FLY 3 Bass Amp Black FLY3-BASS | 392 zł |
Blackstar latać 3 Mini Amp Packed in 12\'s | 356 zł |
Blackstar FLY3 Mini-Verstärker für Gitarre oder zum Abspielen von Musik vo | 461 zł |
BLACKSTAR Fly 3 BT HELLOWEEN BA102085-H | 565 zł |
pokaż 8 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości wzmacniacza / kolumny gitarowej Blackstar Fly 3:
- Podpis wyjścia do biura
PolecamyPorównaj w tabeli →