System audio Soundcore Rave Neo 2 (A33A1)
Wideo 20Zdjęcia 7 |
Soundcore Rave Neo 2
Rodzaj:na imprezę
Liczba kanałów:1.0
Moc wyjściowa RMS:80 W
Nośniki:USB
Zasilanie:akumulatorowe
Wszystkie dane techniczne
Kup Soundcore Rave Neo 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Soundcore Rave Neo 2 80W CzarnyAirPlay:nie;Blu OleOle.plZłóż skargę | 999 zł |
Soundcore Rave Neo 2 80W CzarnyAirPlay:nie;Blu RTV Euro AGDZłóż skargę | 999 zł |
SOUNDCORE RAVE NEO 2 Głośnik Bluetooth, Kolor: Czarny | 1 099 zł |
Soundcore Rave Neo 2 Czarny | 899 zł |
Wideo recenzje
Rave To The Max With The Soundcore Rave Neo 2!
21 lipca 202312 269 przegląd
$350 Ultimate Ears EpicBoom gets Epic Beat-Down by $120 Soundcore Rave Neo 2. Bluetooth Speaker KO
13 października 20231 915 przegląd
Anker Soundcore Rave Neo 2 80W Waterproof Light Up Speak...
8 listopada 2023266 przegląd
Soundcore Rave NEO 2 W-King T9 -⚠️ Indoor Boombox Battle Is the T9 Better than the New Neo?
24 października 20226 364 przegląd
Anker Rave Neo 2 80W Kutu Açılışı - İnceleme - Gür Ses !
1 listopada 20231 103 przegląd
Soundcore Rave Neo 2 Review - Get the Grill & Pool Ready!!
23 stycznia 202314 180 przegląd
Part 82. Soundcore rave Neo 2 bass test
4 grudnia 2023327 przegląd
Soundcore Rave Neo 2 vs Tronsmart Halo 100 Garage Face-Off - Custom EQ For Both
27 lutego 202311 707 przegląd
Part 72. Anker Soundcore Rave Neo 2 bass test
18 sierpnia 20231 140 przegląd
ONN Medium Party Speaker Gen 2.0 vs Soundcore Rave Neo 2 Battery Powered Bluetooth Speaker Battle.
25 czerwca 20239 145 przegląd
Soundcore Rave Party 2 & Rave Neo 2 Head to Head Off The Floor. A Family Battle❗️
7 listopada 202215 899 przegląd
Part 43. Anker Soundcore Rave Neo 2 insane bass test
10 grudnia 20226 368 przegląd
Soundcore Rave Neo vs. JBL Xtreme 2 Bluetooth Speaker Outdoor Sound Comparison
21 czerwca 202025 796 przegląd
Newly Released! Soundcore Rave Neo 2 Bluetooth Party Speaker - Unboxing, Sound & Light Demo
21 października 202214 056 przegląd
Soundcore Rave Neo 2 80Watts Bluetooth Speaker | Unboxing & Sound Test!
18 sierpnia 20233 095 przegląd
Anker Soundcore Rave Neo 2 Review: Take the Party Anywhere
29 czerwca 20231 133 przegląd
How to pair Rave Neo 2 with Select Pro | soundcore support
27 października 20223 406 przegląd
How to pair Rave Neo 2 with Flare 2 | soundcore support
27 października 20222 079 przegląd
How to pair Rave Neo 2 with Rave Neo | soundcore support
27 października 20225 378 przegląd
How to pair Rave Neo 2 with Rave PartyCast | soundcore support
27 października 20221 432 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 050 zł
na imprezę, kanał 1.0, USB, czytnik kart pamięci, Bluetooth v 5.1, karaoke, 100 W, 40 – 20000 Hz
od 699 zł
na imprezę, kanał 1.0, USB, czytnik kart pamięci, FM, Bluetooth v 5.0, karaoke, 600 W
od 1 100 zł
na imprezę, kanał 1.0, USB, czytnik kart pamięci, Bluetooth v 5.0, karaoke, 40 W
od 1 000 zł
na imprezę, kanał 2.1, USB, FM, CD, Bluetooth, LDAC, karaoke, sterowanie za pomocą smartfona
od 927 zł
na imprezę, kanał 2.0, USB, Bluetooth, aptX, AAC, karaoke, sterowanie za pomocą smartfona, 160 W, dźwięk 360°
od 790 zł
na imprezę, kanał 2.1, USB, FM, CD, Bluetooth v 4.0, karaoke, sterowanie za pomocą smartfona, 300 W
od 778 zł
na imprezę, kanał 2.0, USB, Bluetooth v 5.3, karaoke, sterowanie za pomocą smartfona, 130 W, 50 – 20000 Hz
od 931 zł
na imprezę, kanał 2.0, USB, czytnik kart pamięci, Bluetooth v 5.3, karaoke, 100 W
od 994 zł
na imprezę, kanał 2.0, USB, czytnik kart pamięci, Bluetooth v 5.0, karaoke, 300 W, 40 – 20000 Hz