System audio LG XBOOM XL5S
Wideo 15Zdjęcia 17 |
LG XBOOM XL5S
Rodzaj:na imprezę
Liczba kanałów:2.1
Moc wyjściowa RMS:200 W
Nośniki:USB
Zasilanie:akumulatorowe
Wymiary:570x289x280 mm
Waga:11.2 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup LG XBOOM XL5S
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Głośnik Bluetooth LG XBOOM XL5SGŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY BLUETOOTH/XBOOM XL5S LG Ten, który zapewnia mocny bass Przenieś imprezę na wyższy poziom i poczuj głębo... więcejki bas dzięki LG XBOOM XL5S. Wyposażony jest w 6,5-calowy gigantyczny głośnik niskotonowy, który zapewnia mocniejszy bas w pomieszczeniu. W każdej chwili możesz usłyszeć dudniący bas. Funkcja Dynamic Bass Optimizer pozwala cieszyć się zrównoważonym dźwiękiem bez zniekształceń basów. Niezależnie od tego, czy jesteś w pomieszczeniu, czy na zewnątrz, wyraźnie słyszysz dźwięki o wysokiej częstotliwości. Posiada dwa 2,5-calowe głośniki wysokotonowe kopułkowe, zapewniające lepszy dźwięk. Gigantyczny głośnik niskotonowy Kolumna mocnego basu Przenieś swoje imprezy na wyższy poziom i poczuj najgłębszy bas dzięki LG XBOOM XL5S. Zawiera 16,5-centymetro Maxelektro.plZłóż skargę | 1 999 zł |
LG XBOOM XL5S 200W Bluetooth CzarnyAirPlay:nie;Cza OleOle.plZłóż skargę | 1 799 zł |
Lg Xboom Xl5s Bluetooth Speaker Czarny | 1 168 zł |
LG Głośnik LG XBOOM XL5SAkces-markt.pl Złóż skargę | 1 027 zł |
LG XBOOM XL5S 200W Bluetooth CzarnyAirPlay:nie;Cza RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 799 zł |
pokaż 6 ofert
Seria LG XBOOMPorównaj w tabeli →
od 1 249 zł
na imprezę, kanał 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth v 4.0, karaoke, 1000 W, 250 – 20000 Hz, 8 om
od 1 630 zł
na imprezę, kanał 2.1, USB, Bluetooth v 5.1, karaoke, sterowanie za pomocą smartfona, 250 W
od 1 133 zł
Power audio, kanał 1.0, USB, Bluetooth v 4.0, sterowanie za pomocą smartfona, 120 W, 1000 – 16000 Hz, 4 om, dźwięk 360°
od 990 zł
na imprezę, kanał 2.1, USB, FM, CD, Bluetooth v 4.0, karaoke, sterowanie za pomocą smartfona, 300 W
od 1 168 zł
na imprezę, kanał 2.1, USB, Bluetooth, AAC, karaoke, sterowanie za pomocą smartfona, 200 W
od 489 zł
inteligentny głośnik, kanał 1.0, Bluetooth v 5.1, AAC, Amazon Alexa i Asystent Google, sterowanie za pomocą smartfona, 20 W
Wideo recenzje
LG XBOOM XL5S VS JBL PARTYBOX ENCORE SOUND FIGHT!!!
18 października 20231 690 przegląd
JBL PARTYBOX ON THE GO ESSENTIAL VS LG XBOOM XL5S INSANE SOUND COMPARISON!
18 stycznia 20241 576 przegląd
LG XBOOM XL5S BASS TEST
18 czerwca 20231 750 przegląd
JBL Boombox 3 VS Lg Xboom XL5S | Wich Sounds BEST? Sound Sample
18 czerwca 20231 525 przegląd
LG XBOOM XL5S STARTUP SOUND & LIGHTS
4 czerwca 20234 205 przegląd
LG Xboom XL2s, Xl5s & XL7s Review
29 października 202310 848 przegląd
LG XBOOM XL5S SHUTDOWN SOUND
7 czerwca 20232 327 przegląd
LG XBOOM XL7S VS LG XBOOM XL5S ⁕ The NEWEST XBOOM Series Comparison ® Stereo SOUND TEST
20 czerwca 20231 934 przegląd
#JBL Partybox ENCORE VS #LG XBOOM XL5S Monster BASS Battle!!#trending #viral
14 października 20232 407 przegląd
LG XBOOM XL5S vs JBL PB 110 - This is a tough one!
11 maja 202331 614 przegląd
LG XBOOM XL5S SOUND CHECK
17 czerwca 20231 211 przegląd
LG XBOOM XL5S Review - JBL PB 110 Killer?
8 maja 202314 903 przegląd
LG XBOOM XL5S vs. JBL Partybox 110 | Bass Sound Test!❤
6 czerwca 202333 774 przegląd
Unboxing New LG XL5S XBOOM Party Speaker
25 sierpnia 20232 347 przegląd
LG XBOOM XL5S
10 czerwca 2023860 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 795 zł
na imprezę, kanał 2.1, USB, czytnik kart pamięci, FM, Bluetooth v 4.2, karaoke, 600 W
od 1 090 zł
na imprezę, kanał 2.1, USB, FM, CD, Bluetooth, karaoke, sterowanie za pomocą smartfona, 300 W
od 6 449 zł
na imprezę, kanał 2.2, USB, Bluetooth v 5.3, Wi-Fi 6 (802.11ax), karaoke, sterowanie za pomocą smartfona, 1100 W, 30 – 20000 Hz
od 1 099 zł
na imprezę, kanał 2.0, USB, czytnik kart pamięci, FM, Bluetooth, karaoke, 1200 W
od 799 zł
na imprezę, kanał 2.1, USB, czytnik kart pamięci, FM, Bluetooth v 4.2, karaoke, 80 W, 60 – 20000 Hz, 4 om
od 1 123 zł
na imprezę, kanał 2.0, USB, Bluetooth v 5.1, karaoke, 100 W, 50 – 20000 Hz, 6 om
od 1 330 zł
na imprezę, kanał 2.1, USB, FM, Bluetooth v 5.0, karaoke, 150 W, 20 – 20000 Hz, 6 om
od 739 zł
na imprezę, kanał 2.1, USB, czytnik kart pamięci, FM, Bluetooth v 5.0, karaoke, sterowanie za pomocą smartfona, 500 W
od 1 199 zł
na imprezę, kanał 2.0, USB, czytnik kart pamięci, FM, Bluetooth v 5.0, karaoke, 300 W, 40 – 15000 Hz