Аудіосистема LG XBOOM RNC7
Відео 3Фото 9 |
LG XBOOM RNC7
Тип:для вечірок
Кількість каналів:2.1
Потужність системи:500 Вт
Тип тюнера:цифровий
Носії:USB
Габарити системи:785х330х344 мм
Вага:16 кг
Всі характеристики
Купити LG XBOOM RNC7
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LG XBOOM RNC7 3-drożny system dźwiękowy z 5 głośnikami Dolby Audio funkcjaImprezowy 3-drożny system dźwiękowy z 5 głośnikami, 1 x głośnik niskotonowy 8" dla bogatego basu, opcji oświetlenia i funkcji karaoke i DJ
(1 kanał 2-drożny). wymiary systemu dźwiękowego Onebody: 33 x 78,5 x 34,4 cm. waga: 16 kg
Funkcje DJ: efekty DJ, DJ Loop, DJ PAD, DJ Scratcher, Sampler Creator, Multi Juke Box, Auto DJ (wszystko za pośrednictw... щеem aplikacji). funkcje karaoke: tryb echo, efekty wokalne, anceller głosu, zmiana klawiszy
Obsługuje bezprzewodowe połączenie z maks. 10 urządzeniami. w zestawie pilot zdalnego sterowania MA2 (40 przycisków) w zestawie 2 x baterie AAA, instrukcja szybkiego uruchomienia, karta gwarancyjna, antena DAB+, kabel zasilający
Łączność: 2 x USB, 1 x gitara (jack 6,3 mm), 1 x mikrofon (jack 6,3 mm), Bluetooth 5.1, mikrofon (jack 6,3 mm), obsługuje Multipoint (Android) Amazon.plПоскаржитись | 990 zł |
LG XBOOM RNC7 Bluetooth Radio FM/DAB CzarnyAirPlay:nie;Blu OleOle.plПоскаржитись | 990 zł |
Lg Xboom Rnc7 450w Bluetooth Speaker CzarnyGłośnik Bluetooth LG XBOOM RNC7 450W w kolorze czarnym to potężny i stylowy głośnik elektroniczny, który zapewnia wyjątkową jakość dźwięku. Dzięki smukłemu designowi i kompaktowym rozmiarom głośnik ten jest idealny zarówno do użytku w pomieszczeniach XtremeINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 351 zł |
LG XBOOM RNC7 Bluetooth Radio FM/DAB CzarnyAirPlay:nie;Blu RTV Euro AGDПоскаржитись | 990 zł |
Серія LG XBOOMПорівняти в таблиці →
від 1 249 zł
для вечірок, канал 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth v 4.0, караоке, 1000 Вт, 250 – 20000 Гц, 8 Ом
від 1 417 zł
для вечірок, канал 2.1, USB, Bluetooth v 5.1, караоке, управління зі смартфона, 250 Вт
від 1 133 zł
підлогова система, канал 1.0, USB, Bluetooth v 4.0, управління зі смартфона, 120 Вт, 1000 – 16000 Гц, 4 Ом, звук 360°
від 792 zł
для вечірок, канал 2.1, USB, FM, CD, Bluetooth v 4.0, караоке, управління зі смартфона, 300 Вт
від 971 zł
для вечірок, канал 2.1, USB, Bluetooth, AAC, караоке, управління зі смартфона, 200 Вт
від 489 zł
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 5.1, AAC, Amazon Alexa та Google Assistant, управління зі смартфона, 20 Вт
Відеоогляди
LG Xboom RNC7 800w Mono outdoor speaker extraordinaire bass full review in telugu by repu ennti
10 вересня 20231 691 перегляд
LG XBOOM RNC7 ONE BODY COMPONENT #shorts #amazingtechnology #viral
7 листопада 2023866 переглядів
LG XBOOM RNC7 WOOFER Startup LIGHTS
5 січня 20243 142 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 369 zł
для вечірок, канал 2.0, USB, Bluetooth v 5.1, караоке, управління зі смартфона, 160 Вт, 45 – 20000 Гц
від 792 zł
для вечірок, канал 2.1, USB, FM, CD, Bluetooth v 4.0, караоке, управління зі смартфона, 300 Вт
від 1 249 zł
для вечірок, канал 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth v 4.0, караоке, 1000 Вт, 250 – 20000 Гц, 8 Ом
від 899 zł
для вечірок, канал 2.1, USB, FM, CD, Bluetooth v 5.0, караоке, управління зі смартфона, 300 Вт
від 971 zł
для вечірок, канал 2.1, USB, Bluetooth, AAC, караоке, управління зі смартфона, 200 Вт
від 1 417 zł
для вечірок, канал 2.1, USB, Bluetooth v 5.1, караоке, управління зі смартфона, 250 Вт
від 994 zł
для вечірок, канал 2.0, USB, кардридер, Bluetooth v 5.0, караоке, 300 Вт, 40 – 20000 Гц
від 2 929 zł
для вечірок, канал 2.0, USB, Bluetooth, караоке, Multiroom, управління зі смартфона, 800 Вт
від 1 099 zł
для вечірок, канал 2.0, USB, кардридер, Bluetooth, караоке, 150 Вт, 50 – 22000 Гц, 8 Ом