Аудіосистема LG XBOOM XL5S
Відео 15Фото 17 |
LG XBOOM XL5S
Тип:для вечірок
Кількість каналів:2.1
Потужність системи:200 Вт
Носії:USB
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:570х289х280 мм
Вага:11.2 кг
Всі характеристики
Купити LG XBOOM XL5S
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Głośnik Bluetooth LG XBOOM XL5SGŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY BLUETOOTH/XBOOM XL5S LG Ten, który zapewnia mocny bass Przenieś imprezę na wyższy poziom i poczuj głębo... щеki bas dzięki LG XBOOM XL5S. Wyposażony jest w 6,5-calowy gigantyczny głośnik niskotonowy, który zapewnia mocniejszy bas w pomieszczeniu. W każdej chwili możesz usłyszeć dudniący bas. Funkcja Dynamic Bass Optimizer pozwala cieszyć się zrównoważonym dźwiękiem bez zniekształceń basów. Niezależnie od tego, czy jesteś w pomieszczeniu, czy na zewnątrz, wyraźnie słyszysz dźwięki o wysokiej częstotliwości. Posiada dwa 2,5-calowe głośniki wysokotonowe kopułkowe, zapewniające lepszy dźwięk. Gigantyczny głośnik niskotonowy Kolumna mocnego basu Przenieś swoje imprezy na wyższy poziom i poczuj najgłębszy bas dzięki LG XBOOM XL5S. Zawiera 16,5-centymetro Maxelektro.plПоскаржитись | 1 999 zł |
Lg Xboom Xl5s Bluetooth Speaker Czarny | 1 168 zł |
LG XBOOM XL5S 200W Bluetooth CzarnyAirPlay:nie;Cza OleOle.plПоскаржитись | 1 799 zł |
LG XBOOM XL5S 200W Bluetooth CzarnyAirPlay:nie;Cza RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 799 zł |
Głośnik LG XBOOM XL5S - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 999 zł |
ще 5 пропозицій
Серія LG XBOOMПорівняти в таблиці →
від 1 249 zł
для вечірок, канал 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth v 4.0, караоке, 1000 Вт, 250 – 20000 Гц, 8 Ом
від 1 417 zł
для вечірок, канал 2.1, USB, Bluetooth v 5.1, караоке, управління зі смартфона, 250 Вт
від 1 133 zł
підлогова система, канал 1.0, USB, Bluetooth v 4.0, управління зі смартфона, 120 Вт, 1000 – 16000 Гц, 4 Ом, звук 360°
від 792 zł
для вечірок, канал 2.1, USB, FM, CD, Bluetooth v 4.0, караоке, управління зі смартфона, 300 Вт
від 971 zł
для вечірок, канал 2.1, USB, Bluetooth, AAC, караоке, управління зі смартфона, 200 Вт
від 489 zł
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 5.1, AAC, Amazon Alexa та Google Assistant, управління зі смартфона, 20 Вт
Відеоогляди
LG XBOOM XL5S VS JBL PARTYBOX ENCORE SOUND FIGHT!!!
18 жовтня 20231 690 переглядів
JBL PARTYBOX ON THE GO ESSENTIAL VS LG XBOOM XL5S INSANE SOUND COMPARISON!
18 січня 20241 576 переглядів
LG XBOOM XL5S BASS TEST
18 червня 20231 750 переглядів
JBL Boombox 3 VS Lg Xboom XL5S | Wich Sounds BEST? Sound Sample
18 червня 20231 525 переглядів
LG XBOOM XL5S STARTUP SOUND & LIGHTS
4 червня 20234 205 переглядів
LG Xboom XL2s, Xl5s & XL7s Review
29 жовтня 202310 848 переглядів
LG XBOOM XL5S SHUTDOWN SOUND
7 червня 20232 327 переглядів
LG XBOOM XL7S VS LG XBOOM XL5S ⁕ The NEWEST XBOOM Series Comparison ® Stereo SOUND TEST
20 червня 20231 934 перегляда
#JBL Partybox ENCORE VS #LG XBOOM XL5S Monster BASS Battle!!#trending #viral
14 жовтня 20232 407 переглядів
LG XBOOM XL5S vs JBL PB 110 - This is a tough one!
11 травня 202331 614 переглядів
LG XBOOM XL5S SOUND CHECK
17 червня 20231 211 переглядів
LG XBOOM XL5S Review - JBL PB 110 Killer?
8 травня 202314 903 перегляда
LG XBOOM XL5S vs. JBL Partybox 110 | Bass Sound Test!❤
6 червня 202333 774 перегляда
Unboxing New LG XL5S XBOOM Party Speaker
25 серпня 20232 347 переглядів
LG XBOOM XL5S
10 червня 2023860 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 369 zł
для вечірок, канал 2.0, USB, Bluetooth v 5.1, караоке, управління зі смартфона, 160 Вт, 45 – 20000 Гц
від 1 090 zł
для вечірок, канал 2.1, USB, FM, CD, Bluetooth, караоке, управління зі смартфона, 300 Вт
від 1 249 zł
для вечірок, канал 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth v 4.0, караоке, 1000 Вт, 250 – 20000 Гц, 8 Ом
від 799 zł
для вечірок, канал 2.1, USB, кардридер, FM, Bluetooth v 4.2, караоке, 80 Вт, 60 – 20000 Гц, 4 Ом
від 1 330 zł
для вечірок, канал 2.1, USB, FM, Bluetooth v 5.0, караоке, 150 Вт, 20 – 20000 Гц, 6 Ом
від 1 123 zł
для вечірок, канал 2.0, USB, Bluetooth v 5.1, караоке, 100 Вт, 50 – 20000 Гц, 6 Ом
від 1 199 zł
для вечірок, канал 2.0, USB, кардридер, FM, Bluetooth v 5.0, караоке, 300 Вт, 40 – 15000 Гц
від 739 zł
для вечірок, канал 2.1, USB, кардридер, FM, Bluetooth v 5.0, караоке, управління зі смартфона, 500 Вт