Аудіосистема Samsung MX-ST40B
Відео 1Фото 17 |
Стильна, якісно звучуча і мобільна акустична підлогова система з незвичайним зовнішнім дизайном корпусу, вбудованим bluetooth-модулем для організації бездротового підключення, LED-підсвічуванням і гарною автономністю, за яку відповідає ємний вбудований Li-Ion акумулятор. Серед переваг цієї системи необхідно виділити значну потужність, навколишнє звучання на всі 360 ° і яскраве динамічне підсвічування Full LED Party Lights, здатне створити атмосферу модного нічного клубу навіть на відкритих майданчиках.
Також варто відзначити підтримку вдосконаленого HD-кодеку Qualcomm aptX та якісний заводський захист від бризок води та дощу (клас IPX5). Підлогова акустична система Samsung MX-ST40B позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022-го року, призначений для озвучування різних виїзних заходів, в т.ч. веселих вечірок та розважальних івентів у форматі OpenAir. Завдяки підтримці інтерфейсу Bluetooth, ця модель легко підключається до будь-яких актуальних моделей смартфонів, планшетів або ноутбуків (одночасного сполучення з двома пристроями та функція швидкого перемикання між ними одним дотиком). год звучання.
Купити Samsung MX-ST40B
SAMSUNG Sound Tower MX-ST40B - Ultra mocny głośnik - 160W | 927 zł |
Kolumna Samsung Electronics Polska Power Audio Samsung MX-ST40B/EN Czarny | 1 026 zł |
Domowy zestaw audio Samsung MX-ST40B Czarny | 946 zł |