System audio Klipsch GiG XL
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Klipsch GiG XL
Rodzaj:na imprezę
Liczba kanałów:1.0
Moc wyjściowa RMS:30 W
Pasmo przenoszenia:60 – 20000 Hz
Czułość:109 dB
Nośniki:USB
Zasilanie:akumulatorowe
Wymiary:355x255x230 mm
Waga:4 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Klipsch GiG XL
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Power audio KLIPSCH GIG XL | 797 zł |
Klipsch GIG XL Bluetooth Czarny | 797 zł |
Power audio KLIPSCH GIG XL 1071865 | 1 099 zł |
Klipsch GIG XL Bluetooth Czarny | 1 099 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →