System audio Sony MHC-V13
Wideo 23Zdjęcia 6 |
MHC-V13 to system audio klasy średniej, wydany przez Sony w 2021 roku. W rzeczywistości jest to skromniejszy analog modelu MHC-V43D, bez procesora DSP, odtwarzacza DVD i HDMI Arc, ale z wyświetlaczem LCD. Poza tym to ten sam MHC-V43D w solidnym trapezoidalnym korpusie z kółkami i poręcznym tylnym uchwytem. Dzięki dwóm głośnikom wysokotonowym skierowanym w górę, potężnemu subwooferowi, dwóm portom bass-reflex i technologii JET BASS BOOSTER system brzmi jasno, bogato i głośno.
Spektakularne, dynamiczne oświetlenie stworzy atmosferę klubowego parkietu nawet na podwórku lub w salonie. Głośnik jest podłączony do źródła dźwięku przez analogowe wejście RCA oraz przez Bluetooth 4.5. Możesz używać do 3 smartfonów jednocześnie z MHC-V13 lub sparować go z dowolnym z 50 kompatybilnych głośników, aby uzyskać jeszcze mocniejszy dźwięk. Możesz także słuchać muzyki z napędów USB i płyt CD, a dwa wejścia instrumentalne jack 6,3 mm otwierają wyjątkowe możliwości na zawody karaoke lub występy gitarowe. Wystarczy podłączyć gitarę do Sony MHC-V13 i odtwarzać muzykę w dowolnym stylu, przełączając kanały Clean, Bass, Overdrive, tak jak w przypadku konwencjonalnego wzmacniacza combo. Głośnikiem steruje się za pomocą aplikacji Fiestable, za pomocą przycisków na obudowie lub pilota. Z dodatkowych chipów - radio FM z pamięcią 20 stacji, wyłącznik czasowy.
Kup Sony MHC-V13
Wszystkie ceny 12 →Sony MHC-V13 wydajny system audio moc wyjściowa 150 W Mega Bass Bluetooth | 1 105 zł |
SONY System audio SONY MHC-V13 Czarny | 1 339 zł |
Głośniki power audio Sony MHC-V13 GL-M-SON-093 | 1 339 zł |
Power audio SONY MHCV13 | 1 339 zł |
Power audio Sony MHC-V13.CEL FM, DAB+ [H] | 1 339 zł |