System audio Panasonic SC-TMAX10
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Monoblokowy system dźwiękowy średniej klasy firmy Panasonic, który działa z sieci i umożliwia odtwarzanie muzyki ze smartfona. Część linii systemów audio przeznaczonych na imprezy domowe, konferencje, imprezy promocyjne i sporty plenerowe. Najważniejsze jest, aby mieć pod ręką gniazdko, ponieważ kolumna nie jest wyposażona we wbudowaną baterię. W Panasonic SC-TMAX10 nacisk położono na mocny dźwięk (całkowita moc 300 W) i głęboki bas.
To ostatnie osiąga się dzięki zastosowaniu 20-centymetrowego głośnika niskotonowego AIRQUAKE BASS z podwójnym zawieszeniem i podwójnym bass-reflexem. Opatentowana aplikacja mobilna Max Juke (obsługująca tylko system operacyjny Android) zamienia smartfon w analogowy pilot do sterowania odtwarzaniem, głośnością, korektorem i podświetleniem głośników. Tam możesz również aktywować funkcję wzmocnienia basów.
Oprócz połączenia bezprzewodowego głośnik posiada wejścia audio 3,5 i 6,5 mm do podłączenia zewnętrznych źródeł dźwięku lub mikrofonu (obsługiwany jest tryb karaoke). Dodatkowe cechy modelu to korektor do precyzyjnego dostrajania widma częstotliwości, port USB do bezpośredniego podłączenia pendrive'a z wybranymi listami odtwarzania, a także pełnowartościowy dysk twardy na wypadek, gdyby ktoś nagle przyniósł płytę z muzyką impreza.
Kup Panasonic SC-TMAX10
Wszystkie ceny 8 →PANASONIC System audio PANASONIC SC-TMAX10 Czarny | 799 zł |
Panasonic SC-TMAX10 Bezprzewodowy głośnik imprezowy (300W, głośnik niskoto | 899 zł |
Power audio PANASONIC SC-TMAX10E-K | 799 zł |
Power audio PANASONIC SC-TMAX10E-K | 799 zł |