System audio Klipsch GiG XXL
Wideo 16Zdjęcia 11 |
Klipsch GiG XXL
Rodzaj:na imprezę
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:80 W
Pasmo przenoszenia:50 – 20000 Hz
Czułość:113 dB
Nośniki:USB
Zasilanie:akumulatorowe
Wymiary:551x275x290 mm
Waga:8.2 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Klipsch GiG XXL
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klipsch GIG XXL - Black | 1 434 zł |
Power audio KLIPSCH GIG XXL | 1 799 zł |
Power audio KLIPSCH GIG XXL 1071868 | 1 799 zł |
Klipsch GIG XXL Bluetooth Czarny | 1 799 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →