System audio JBL PartyBox Encore
Wideo 26Zdjęcia 15 |
Jeden z najbardziej kompaktowych i niedrogich systemów audio w rodzinie JBL PartyBox, którego modele są przeznaczone do akustyki imprez i innych imprez rozrywkowych. Podobnie jak inne modele z tej linii, charakteryzuje się imponującą mocą (100 W), szerokim zakresem częstotliwości, wbudowanym modułem bluetooth do połączeń bezprzewodowych oraz wysokiej jakości ochroną przed pyłem i wodą.
Dodatkowo wyposażony w mikrofon bezprzewodowy do organizowania karaoke. Jest pozycjonowany jako produkt z górnej części średniej kategorii cenowej. Zapewnia charakterystyczny dźwięk JBL Original Pro Sound z bogatym basem. Dzięki podświetleniu RGB ma efektowny wygląd. Zintegrowany akumulator oraz możliwość zasilania z dowolnego źródła o napięciu 12V (sieć samochodowa, akumulator przenośny) umożliwia zorganizowanie zabawy w dowolnym dogodnym miejscu.
System audio JBL PartyBox Encore jest wyposażony w jeden 6,5-calowy głośnik niskotonowy i dwa 2,25-calowe głośniki wysokotonowe, które nie tylko rozkołyszą każdy parkiet - sprawią, że poczujesz każdy rytm i poruszysz się w rytm muzyki. Do podłączenia źródeł zapewniono pełen zestaw interfejsów cyfrowych i analogowych: 3-pinowe wejście liniowe mini-Jack 3,5 mm, 3-pinowe złącze Jack 6,35 mm do podłączenia mikrofonu oraz Bluetooth do odbioru dźwięku cyfrowego ze smartfonów / tabletów / laptopy.
Kup JBL PartyBox Encore
Wszystkie ceny 19 →Jbl Partybox Encore JBLPBENCORE1MICEP Głośnik Bluetooth Czarny 293 x 276 x | 1 124 zł |
JBL System audio JBL PartyBox Encore Czarny | 1 269 zł |
JBL Partybox Encore | 1 269 zł |
Power audio JBL Partybox Encore | 1 269 zł |