System audio JBL Authentics 200
Wideo 10Zdjęcia 14 |
Głównymi zaletami głośników JBL jest ich wygląd i wysokiej jakości dźwięk stereo. Model ma stylistykę retro i przypomina kultowe głośniki JBL z lat 70. z maskownicą Quadrex, skórzaną obudową i wysokiej jakości aluminiową ramą. Ale producent skupił się nie tylko na wyglądzie systemu audio. Para 25-milimetrowych głośników wysokotonowych odtwarza każdy szczegół Twojej muzyki, podczas gdy pełnozakresowy 5-calowy głośnik niskotonowy i 6-calowy pasywny radiator zapewniają głębokie basy.
W rezultacie uzyskasz dobry balans dźwięku, niezależnie od rodzaju słuchanej muzyki. Dostosuj swój dźwięk za pomocą intuicyjnych elementów sterujących na głośniku, które zmieniają głośność, basy i soprany. Lub użyj aplikacji mobilnej JBL One, aby dostosować korektor lub wyszukać utwory za pomocą połączonych usług muzycznych. JBL Authentics 200 umożliwia słuchanie muzyki, podcastów, radia internetowego, strumieniowe przesyłanie dźwięku za pośrednictwem AirPlay, Alexa Multi-Room Music (MRM), Chromecast i Spotify Connect.
Dzięki łączności bezprzewodowej za pośrednictwem Wi-Fi i Bluetooth możesz odbierać połączenia bez przerywania muzyki, uzyskiwać aktualizacje oprogramowania, udostępniać listy odtwarzania i tworzyć bezprzewodową sieć wielu głośników. Dodatkowo obsługa asystentów głosowych Google Assistant i Amazon Alexa umożliwia wydawanie poleceń jednym głosem, a także sterowanie urządzeniami inteligentnego domu. Za każdym razem, gdy włączasz głośnik, automatycznie kalibruje on i optymalizuje dźwięk dla każdego pomieszczenia.
Kup JBL Authentics 200
Wszystkie ceny 7 →JBL Głośnik bezprzewodowy JBL Authentics 200 Czarno-złoty | 1 439 zł |
Głośnik mobilny JBL Authentics 200 Czarny | 1 277 zł |
Głośnik mobilny JBL Authentics 200 Czarny AUTH200BLK | 1 439 zł |
JBL Authentics 200 90W Czarny | 1 277 zł |
JBL Authentics 200 Inteligentny głośnik domowy w stylu retro, z łącznością | 1 419 zł |
JBL Authentics 200 90W Czarny | 1 449 zł |