Аудіосистема JBL Authentics 200
Відео 10Фото 14 |
Головними перевагами колонки JBL є зовнішній вигляд та якісний стереозвук. Модель виконана в ретро-стилі та нагадує культові колонки JBL 70-х років з ґратами Quadrex, шкіряним корпусом та алюмінієвою рамою преміум-класу. Але виробник зосередив увагу як на зовнішньому вигляді аудіосистеми. Пара 25-міліметрових високочастотних динаміків відтворює всі деталі вашої музики, а 5-дюймовий повнодіапазонний низькочастотний динамік і пасивний 6-дюймовий випромінювач забезпечують глибокі баси.
В результаті ви отримуєте гарний аудіобаланс незалежно від того, яку музику слухаєте. Налаштуйте звук за допомогою інтуїтивно зрозумілих регуляторів на колонці, які змінюють гучність, низькі та високі частоти. Або використовуйте мобільний додаток JBL One для налаштування еквалайзера або пошуку пісень за допомогою підключених музичних сервісів. JBL Authentics 200 дозволяє слухати музику, подкасти, інтернет-радіо, транслювати аудіо через AirPlay, Alexa Multi-Room Music (MRM), Chromecast та Spotify Connect.
Завдяки бездротовому підключенню через Wi-Fi та Bluetooth ви можете відповідати на дзвінки, не перериваючи музику, отримувати оновлення програмного забезпечення, обмінюватися плейлистами та створювати бездротову мережу з кількох колонок. Крім того, підтримка голосових помічників Google Assistant та Amazon Alexa дає можливість озвучувати команди одним голосом, а також керувати пристроями розумного дому. Щоразу, коли ви включаєте колонку, вона автоматично калібрує та оптимізує звук для кожного приміщення.
Купити JBL Authentics 200
Усі ціни 6 →JBL Głośnik bezprzewodowy JBL Authentics 200 Czarno-złoty | 1 399 zł |
JBL Authentics 200 90W Czarny | 1 248 zł |
JBL Authentics 200 Inteligentny głośnik domowy w stylu retro, z łącznością | 1 277 zł |
JBL Authentics 200 90W Czarny | 1 449 zł |
Głośnik mobilny JBL Authentics 200 Czarny | Bezpłatny transport | 1 399 zł |
Głośnik mobilny JBL Authentics 200 Czarny | Bezpłatny transport | 1 277 zł |