System audio Denon Home 150
Wideo 12Zdjęcia 9 |
Kup Denon Home 150
Wszystkie ceny 25 →Denon Home 150 Czarny | 798 zł |
Głośnik multiroom DENON Home 150 Czarny | 799 zł |
Denon Home 150 Czarny | 799 zł |
Głośnik multiroom DENON Home 150 Czarny HOME 150 BLACK | 799 zł |
Japońska firma Denon od ponad stu lat tworzy produkty o niesamowitej jakości i wzornictwie. Jednym z nich jest system audio Home 150 – inteligentny głośnik, który nikogo nie pozostawi obojętnym.
Design
Model w kształcie walca okazał się kompaktowy (187x120x120 mm), ale ciężki (1,7 kg). Dostępna w kolorze białym lub czarnym, pokryta wodoodporną tkaniną, która jest odporna na wilgoć i zachlapanie. Wygląda solidnie i solidnie, jak prawdziwe urządzenie premium. Najwyraźniej właśnie dlatego producent postanowił nie zmieniać go w przenośny i nie wyposażył go we wbudowaną baterię. Kolumna zasilana jest wyłącznie z sieci.
Kontrola
Główną cechą jest możliwość sterowania głosem za pomocą aż trzech asystentów: Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri. Można je poinstruować, aby odtwarzali muzykę, zmieniali głośność, przechodzili do następnego utworu i nie tylko.
Możliwości odtwarzania
Dzięki 1-calowemu tweeterowi i 3,5-calowemu głośnikowi niskotonowemu użytkownik może cieszyć się czystym i głośnym dźwiękiem, dostosowując tony niskie i wysokie do swoich upodobań. Obsługuje odtwarzanie przez Bluetooth, Wi-Fi, USB lub AUX 3,5 mm w Hi-Res. Istnieje również wejście Ethernet (RJ-45) do połączenia LAN.
Miłośnicy zwiększonych możliwości docenią funkcję Multiroom (Denon HEOS do podłączania innych systemów audio i amplitunerów), AirPlay 2, a także trzy przyciski ustawień korektora na górnym panelu dotykowym urządzenia. Pełnią również funkcję strojenia internetowych stacji radiowych.
Denon Home 150 to bardzo fajny głośnik wielofunkcyjny, którego każdy nie odmówi posiadania w domu. Kolejne pytanie brzmi, czy chce na to wydawać pieniądze.