System audio Harman Kardon Citation One MKIII
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Harman Kardon Citation One MKIII
Rodzaj:inteligentny głośnik
Liczba kanałów:1.0
Moc wyjściowa RMS:40 W
Interfejsy:AirPlay, Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wymiary:188x140x140 mm
Waga:2 kg
Obsługuje ponad 300 usług przesyłania strumieniowego. Kontrola głosu. Pełna integracja z Chromecastem i AirPlay.
W komplecie z parą głośników: Harman Kardon Citation One MKIII Duo
Wszystkie dane techniczne
Kup Harman Kardon Citation One MKIII
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Harman Kardon Citation ONE MKIII Kolor: Szary | 939 zł |
Harman Kardon Citation One MK III głośnik bezprzewodowy (czarny) | 939 zł |
Harman Kardon Citation ONE MKIII Kolor: Różowy | 939 zł |
Harman Kardon Citation ONE MKIII Kolor: Czarny | 939 zł |
Harman Kardon Citation ONE MKIII Kolor: Niebieski | 939 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →