System audio Harman Kardon Aura Studio 4 (HKAURAS4BLKEP)
Wideo 11Zdjęcia 19 |
Głośnik z serii Harman Kardon Aura stawia przede wszystkim na swój wygląd i oryginalny design. Projekt składa się z podstawy o powierzchni tkaniny oraz przezroczystej kopuły, pod którą znajduje się instalacja w postaci licznych kryształów. Zarówno kryształki, jak i kopułka wzmacniają efekt podświetlenia, dzięki czemu głośnik prezentuje się ciekawie, szczególnie w ciemności. Do wyboru jest 5 animowanych motywów podświetlenia i kilka poziomów jasności.
Urządzenie przeznaczone jest do użytku domowego jako akustyka stacjonarna i nie jest gadżetem przenośnym: zasilane jest wyłącznie z sieci, a sam głośnik zajmuje wystarczająco dużo miejsca (wymiary 283,6x232x232 mm, waga 3,6 kg). Do odtwarzania dźwięku Harman Kardon Aura Studio 4 jest wyposażony w skierowany w dół subwoofer o średnicy 130 mm, który wytwarza głęboki, bogaty bas, oraz sześć głośników 40 mm rozmieszczonych na obwodzie podstawy. Całkowita moc całego układu sięga 130 W. Dzięki temu głośnik zapewnia dźwięk dookólny i pokrywa całe pomieszczenie w promieniu 360 stopni. Do połączenia bezprzewodowego wykorzystywany jest moduł Bluetooth 4.2, a także gniazdo audio 3,5 mm. Systemem audio możesz sterować ze smartfona lub za pomocą przycisków dotykowych na obudowie.
Kup Harman Kardon Aura Studio 4
Wszystkie ceny 6 →Harman Kardon Aura Studio 4 HKAURAS4BLKAM | 2 235 zł |
Głośnik mobilny HARMAN KARDON Aura Studio 4 Czarny | 1 328 zł |
Harman Kardon Aura Studio 4 - aktywny głośnik z bluetooth i efektem świetl | 1 499 zł |
Harman Kardon Aura Przenośny Głośnik Bluetooth z Dźwiękiem Przestrzennym 3 | 1 224 zł |