Music Center Denon CEOL N10
Wideo 7Zdjęcia 21 |
Denon oferuje centrum muzyczne o stylowym wyglądzie, wysokiej jakości dźwięku i zaawansowanej funkcjonalności. Dzięki zastosowaniu nowych wzmacniaczy i dwukierunkowej akustyki, system audio przekazuje bogaty dźwięk z dużą precyzją szczegółów. Całkowita moc wynosi 130 W. Model należy do serii urządzeń HEOS, co oznacza, że możesz połączyć kilka urządzeń i sterować całą muzyką w domu za pomocą aplikacji mobilnej na smartfonie.
Ponadto centrum muzyczne można bezpiecznie nazwać uniwersalnym pod względem łączności, ponieważ masz możliwość korzystania z prawie każdego źródła multimediów lub sieci. Wi-Fi, Airplay 2 i Bluetooth zapewniają bezprzewodowe połączenie z gadżetami i umożliwiają słuchanie playlist z pamięci sparowanych urządzeń lub serwisów streamingowych. Denon CEOL N10 obsługuje szeroką gamę usług strumieniowego przesyłania muzyki i tysiące internetowych stacji radiowych.
W ofercie tunera dostępne jest także zwykłe radio w paśmie FM/AM z możliwością zapisania w pamięci tunera aż 40 stacji radiowych, aby nie tracić czasu na ich wyszukiwanie. Port USB przeznaczony jest do podłączenia dysków zewnętrznych, a napęd CD przyda się tym, którzy posiadają w domu kolekcję płyt CD. Dzięki dwóm wejściom optycznym możesz podłączyć zestaw stereo do telewizora, aby uzyskać lepsze wrażenia podczas oglądania filmów i grania.
Istnieje również kilka opcji sterowania. W głównym bloku systemu znajdują się złącza, przyciski sterujące oraz dość duży wyświetlacz, na którym wyświetlane są wszystkie niezbędne informacje na temat odtwarzania i ustawień. Pokazuje także aktualną godzinę oraz pomaga ustawić alarmy i wyłączniki czasowe. W zestawie dostawy znajduje się pilot. Trzecią opcją jest sterowanie głosowe: centrum muzyczne jest kompatybilne z urządzeniami Amazon Echo i obsługuje Amazon Alexa. Wybór źródła, regulacja głośności, przejście do kolejnego utworu – wszystko to możesz zrobić bez użycia rąk, za pomocą prostych poleceń głosowych.
Kup Denon CEOL N10
Wszystkie ceny 22 →Denon Ceol/N10 - Mikrowieża z połączeniem sieciowym kolor szary N-10GYE2 | 2 150 zł |
DENON System muzyczny DENON CEOL N10 Czarny | 2 379 zł |
Wieża DENON Ceol N10 Biały | 2 299 zł |
Wieża DENON Ceol N10 Biały MCN-10WHI | 2 299 zł |