System audio JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310)
Wideo 36Zdjęcia 9 |
Dwudrożny przenośny głośnik podłogowy firmy JBL z wbudowaną baterią, podstawową wodoodporną obudową, sterowaniem ze smartfona i wbudowanym trybem karaoke. Urządzenie jest jednym z młodszych modeli w specjalistycznej serii JBL PartyBox. Dzięki połączeniu potężnego dźwięku JBL Pro Sound i oświetlenia LED, które synchronizuje się z muzyką, JBL pozycjonuje go jako idealny wybór na mobilne przyjęcie.
Wewnątrz głośnika ukryta jest tablica wielu przetworników basowych JBL Pro Sound, para głośników wysokotonowych o wysokiej częstotliwości i wbudowany wzmacniacz o mocy 240 W. Jakość głośników i moc wzmacniacza wystarczą, aby oczom w pełni zabrzmieć duża sala przedpokoju lub niezbyt duży bar. Aby podłączyć źródła dźwięku, JBL PartyBox 310 zapewnia bezprzewodowy odbiornik Bluetooth 5.1 i klasyczny minijack 3,5 mm, a także parę wejść do podłączenia gitary, automatu perkusyjnego lub mikrofonu (uwaga: istnieje obsługa trybu karaoke).
Aby podkreślić charakter głośnika, projektanci JBL wyposażyli go w oświetlenie z efektami specjalnymi. Dla wygody dodano do niego uchwyt do przenoszenia, a przyciski zostały podświetlone tak, aby były lepiej widoczne w ciemności. Ponadto głośnik może zaoferować użytkownikowi wbudowaną baterię na 18 godzin pracy na baterii, ochronę przed zachlapaniem IPX4, podwójne wejścia mikrofonowe i gitarowe z dostrajaniem wokalu, wbudowane efekty dźwiękowe oraz obsługę aplikacji JBL PartyBox. Za pomocą aplikacji użytkownik może sterować odtwarzaniem, zmieniać ustawienia dźwięku oraz podłączyć kilka głośników JBL do pary stereo.
Kup JBL PartyBox 310
Wszystkie ceny 7 →JBL PartyBox 310 MC w kolorze czarnym przenośny i zwijany głośnik Bluetoot | 2 368 zł |
JBL System audio JBL PartyBox 310 Czarny | 2 199 zł |
JBL PartyBox 310 | 1 999 zł |
Power audio JBL PartyBox 310 | 2 100 zł |
Głośnik JBL PartyBox 310 czarny (PARTYBOX310) | 2 033 zł |