Okap Smeg KD100HXE stal nierdzewna
Smeg KD100HXE stal nierdzewna 2022 rokClassica |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg KD100HXE stal nierdzewna
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Smeg Classica stal nierdzewna (chromowane pokrętła) KD100HXE | 3 800 zł |
Okap przyścienny SMEG KD100HXE | 3 688 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Okap przyścienny SMEG KD100HXE stal nierdzewna (chromo | 3 689 zł |
Okap przyścienny SMEG KD100HXE stal nierdzewna | 100cm | 792 m3/h | linia | 3 689 zł |
SMEG Okap KD100HXE - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne | 3 689 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →