Okap Smeg KSEG58PXE stal nierdzewna
Zdjęcia 3 |
Smeg KSEG58PXE stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg KSEG58PXE stal nierdzewna
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Smeg stal nierdzewna KSEG58PXE | 3 151 zł |
Okap SMEG KSEG58PXE | 3 058 zł |
Okap podszafkowy SMEG KSEG58PXE stal nierdzewna | linia UNIVERSAL do5LATPE | 3 059 zł |
Okap do zabudowy SMEG KSEG58PXE stal nierdzewna | 54cm | 643 m3/h | linia | 3 059 zł |
SMEG Okap KSEG58PXE - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne | 3 059 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →