Piekarnik Smeg Classica SFP6301TVX
Smeg Classica SFP6301TVX czarny stal nierdzewna |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg Classica SFP6301TVX
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg -Piekarnik pirolityczny SFP6301TVX | 3 145 zł |
Piekarnik SMEG SFP6301TVX stal nierdzewna | czyszczenie pirolityczne | lin | 4 949 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Piekarnik SMEG SFP6301TVX stal nierdzewna | czyszczeni | 4 949 zł |
Piekarnik elektryczny SMEG SFP6301TVX - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Ra | 4 949 zł |
Piekarnik elektryczny SMEG SFP6301TVX -GWARANCJA 5 LAT -RATY 0 I tel. 22 2 | 4 949 zł |
Piekarnik elektryczny SMEG SFP6301TVX - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Ra | 4 949 zł |
Modyfikacje Smeg Classica SFP6301TVX
Ceny na Smeg Classica SFP6301TVX |
---|---|---|---|---|
Smeg Classica SFP6301TVN | od 4 949 zł | 4 oferty | ||
Smeg Classica SFP6301TVX | od 3 145 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →