Lodówka Smeg FAB30RPK5 różowy
Zdjęcia 9 |
Smeg FAB30RPK5 różowy |
|
Design w stylu lat 50-tych.
Drzwi się nie zawieszają. Modele z R mają zawiasy drzwi po prawej stronie, modele z L mają zawiasy drzwi po lewej stronie.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg FAB30RPK5 różowy
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka wolnostojąca dwudrzwiowa Smeg 50's Style pastelowy róż FAB30LPK5 | 7 693 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB30LPK5 pastelowy róż (chromowane uchwyty) | | 8 009 zł |
Lodówka wolnostojąca SMEG FAB30RPK5 pastelowy róż | zawiasy po PRAWEJ | li | 7 469 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB30LPK5 pastelowy róż - Gwarancja 5 lat! (22 | 6 749 zł |
Lodówka SMEG FAB30LPK5 + prezent toster TSF01WHMEU za 1,23 zł -GWARANCJA 5 | 6 749 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Smeg FAB30RPK5
Ceny na Smeg FAB30RPK5 |
---|---|---|---|---|
Smeg FAB30RCR5 beżowy | od 6 373 zł | 8 oferty | ||
Smeg FAB30RWH5 biały | od 7 504 zł | 8 oferty | ||
Smeg FAB30RBL5 czarny | od 6 374 zł | 13 oferty | ||
Smeg FAB30RRD5 czerwony | od 6 749 zł | 15 oferty | ||
Smeg FAB30RBE5 granatowy | od 6 749 zł | 7 oferty | ||
Smeg FAB30RLI5 jasnozielony | od 7 522 zł | 3 oferty | ||
Smeg FAB30ROR5 pomarańczowy | od 6 749 zł | 10 oferty | ||
Smeg FAB30RPK5 różowy | od 6 749 zł | 13 oferty | ||
Smeg FAB30RSV5 srebrny | od 6 749 zł | 15 oferty | ||
Smeg FAB30RPB5 turkusowy | od 6 749 zł | 9 oferty | ||
Smeg FAB30RPG5 zielony | od 6 749 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →