Pendrive Silicon Power Marvel Xtreme M80 1000 GB (SP001TBUF3M80V1G)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Silicon Power Marvel Xtreme M80 1Tb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Silicon Power Marvel Xtreme M80
Ceny na Silicon Power Marvel Xtreme M80 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Marvel Xtreme M80 250 GB | od 131 zł | 3 oferty | ||
Silicon Power Marvel Xtreme M80 500 GB | od 372 zł | 1 oferta | ||
Silicon Power Marvel Xtreme M80 1000 GB | od 580 zł | 1 oferta |
Polecamy