Pendrive Silicon Power Jewel J80 128 GB (SP128GBUF3J80V1T)
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Silicon Power Jewel J80 128Gb |
|
Szybki dysk flash USB 3.0 (3.1 Gen 1) dla konsumentów w metalowej obudowie ze stopu cynku. Posiada oryginalną konstrukcję zewnętrzną, która jest zoptymalizowana do noszenia urządzenia na pierścieniu / wiązce lub jako brelok. Oprócz znacznej pojemności 128 GB, istotną zaletą dysku Silicon Power Jewel J80 128 GB jest jego dobra kompatybilność z różnymi wersjami standardu interfejsu USB (od przestarzałego 2.0 do zaawansowanego 3.2 Gen 2).
Technologia COB (Chip On Board) chroni wbudowany kontroler i pamięć flash przed wilgocią, kurzem i uszkodzeniami mechanicznymi. Pokazuje przyzwoite sekwencyjne prędkości odczytu/zapisu (60/20 MB/s), kopiowanie pliku 4 GB z dysku na komputer zajmuje 1 minutę 10 sekund. Urządzenie nadaje się do przechowywania i przenoszenia znacznych ilości treści cyfrowych (dokumenty, arkusze kalkulacyjne, prezentacje, materiały foto/video) i sprosta roli nośnika cyfrowego klucza. Kompaktowy rozmiar i niewielka waga sprawiają, że można go łatwo nosić w każdej kieszeni lub torbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Kup Silicon Power Jewel J80 128 GB
Silicon Power Pamięć USB 128 GB USB30 J80 Silver/Zinc Alu SP128GBUF3J80V1T | 82 zł |
Pendrive Silicon Power Jewel J80, 128 GB (SP128GBUF3J80V1T) | 179 zł |
Pendrive Silicon Power Jewel J80 128Gb Usb 3.2 Cynk Titanium | 164 zł |
Pendrive, pamięć USB Silicon Power Jewel J80 128 GB (SP128GBUF3J80V1T) Sre | 122 zł |
Silicon Power 128 GB USB 30/31 Gen1 pamięć USB Jewel J80 SP128GBUF3J80V1T | 64 zł |
Modyfikacje Silicon Power Jewel J80
Ceny na Silicon Power Jewel J80 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Jewel J80 8 GB | od 60 zł | 3 oferty | ||
Silicon Power Jewel J80 16 GB | od 32 zł | 6 oferty | ||
Silicon Power Jewel J80 32 GB | od 30 zł | 11 oferty | ||
Silicon Power Jewel J80 64 GB | od 39 zł | 5 oferty | ||
Silicon Power Jewel J80 128 GB | od 64 zł | 5 oferty |