Lampka rowerowa Sigma Aura 35 USB Nugget II Flash Set (SD17360)
Sigma Aura 35 USB Nugget II Flash Set |
|
Oświetlenie reflektorów - 35 luksów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sigma Aura 35 USB Nugget II Flash Set
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sigma Sport Aura 35/Nugget II Zestaw Świateł Rowerowych LED Czarny/Czerwon | 125 zł |
Sigma zestaw lampek rowerowych aura 35 + nugget ii black | 157 zł |
Sigma Zestaw Lampek Aura 35 + Nugget Ii | 170 zł |
Sigma Aura 35+nugget Ii Light Set Czarny | 123 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →