Велоліхтар Sigma Aura 35 USB Nugget II Flash Set (SD17360)
Sigma Aura 35 USB Nugget II Flash Set |
|
Освітленість фари-35 люкс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma Aura 35 USB Nugget II Flash Set
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sigma Sport Aura 35/Nugget II Zestaw Świateł Rowerowych LED Czarny/Czerwon | 135 zł |
Zestaw lampek rowerowych SIGMA Aura 35 K-Set USB | 150 zł |
Sigma zestaw lampek rowerowych aura 35 + nugget ii black | 157 zł |
Sigma Zestaw Lampek Aura 35 + Nugget Ii | 170 zł |
Sigma Aura 35+nugget Ii Light Set Czarny | 123 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →