Lampka rowerowa Knog Plus Twinpack (12144)
Wideo 4Zdjęcia 2 |
Knog Plus Twinpack |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Knog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Knog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Knog Plus Twinpack
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PLUS dwupak czarny 14 x 66 x 18 mm 12144 | 140 zł |
Lampa Knog Plus Twinpack przód + tył czarny | 147 zł |
Knog Plus Lightset Black KN12144 | 117 zł |
Lampa rowerowa Knog Plus Twinpack zestaw czarny 12144 czarny zestaw | 170 zł |
Knog Knog Plus Translucent Front 40 lm / Rear 20 lm Oświetlenie rowerowe C | 130 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →