Mikrofon Shure QLXD2/SM58
Shure QLXD2/SM58 QLX-D (wireless)bezprzewodowy |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shure 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shure.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shure QLXD2/SM58
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Shure QLXD2/SM58-H51 Cyfrowy bezprzewodowy nadajnik ręczny mikrofonu QLXD2 | 2 180 zł |
Shure QLXD2/SM58-S50 Cyfrowy bezprzewodowy nadajnik ręczny mikrofonu QLXD2 | 2 171 zł |
Shure QLXD2/SM58-K51 Cyfrowy bezprzewodowy nadajnik ręczny mikrofonu QLXD2 | 2 181 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →