Мікрофон Shure QLXD2/SM58
Shure QLXD2/SM58 QLX-D (wireless)бездротовий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shure 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shure.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shure QLXD2/SM58
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Shure QLXD2/SM58-H51 Cyfrowy bezprzewodowy nadajnik ręczny mikrofonu QLXD2 | 2 180 zł |
Shure QLXD2/SM58-S50 Cyfrowy bezprzewodowy nadajnik ręczny mikrofonu QLXD2 | 2 171 zł |
Shure QLXD2/SM58-K51 Cyfrowy bezprzewodowy nadajnik ręczny mikrofonu QLXD2 | 2 181 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →