Мікрофон Shure Beta 98AD/C
Фото 20 |
Shure Beta 98AD/C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shure 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shure.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shure Beta 98AD/C
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Shure Beta 98AD/C miniaturowe kardioidalny mikrofon bębna BETA-98D-C | 1 327 zł |
Shure Shure BETA 98AD/C S BETA 98AD/C | 1 079 zł |
Shure BETA 98AD/C - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkom | 1 199 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →