Радіосистема Shure BLX14RE/SM35
Shure BLX14RE/SM35 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shure 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shure.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shure BLX14RE/SM35
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Shure BLX14R/SM35-H8E Bezprzewodowy system mikrofonów nagłownych do montaż | 2 779 zł |
Shure Shure BLX14RE/SM35 H8E: 518-542 MHz S BLX14RE/SM35-H8E | 2 519 zł |
Shure BLX14R/SM35-K3E Bezprzewodowy system słuchawkowy do montażu w szafie | 2 779 zł |
Shure Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do montażu w stelażu BLX14R/SM35-T1 | 2 748 zł |
Shure Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do montażu w stelażu BLX14R/SM35-S8 | 2 745 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →