Мікрофон Shure PGA58
Відео 12 |
Shure PGA58 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shure 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shure.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shure PGA58
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Shure PGA58 kardioidalny dynamiczny mikrofon wokalny z XLR na kabel Jack P | 359 zł |
Shure Shure PGA58-QTR Mikrofon dynamiczny wokalny S PGA58-QTR-E | 331 zł |
Shure PGA58-QTR-E - Mikrofon dynamiczny | 339 zł |
Mikrofon Shure PGA58-XLR-E | 359 zł |
Shure PGA58-QTR-E - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkom | 359 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Модель PGA58-LC — без кабелю
- Модель PGA58-XLR — знімний кабель XLR/XLR
- Модель PGA58-QTR — знімний кабель XLR/QTR
- Модель PGA58-BTS — знімний кабель XLR/XLR, тринога
РекомендуємоПорівняти в таблиці →