Радіосистема Shure BLX188/SM31
Shure BLX188/SM31 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shure 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shure.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shure BLX188/SM31
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Shure BLX188/SM31-H8E Podwójny bezprzewodowy system słuchawkowy z 2 x SM31 | 4 388 zł |
Shure BLX188/SM31-K3E Dual Wireless Headset System z 2 x SM31FH | 4 337 zł |
Shure BLX188E/SM31-T11 podwójny Wireless Headset System z 2 x SM31FH | 4 352 zł |
Shure BLX188E/SM31-S8 podwójny Wireless Headset System z 2 x SM31FH | 4 193 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →