Мікрофон Shure KSM8
Shure KSM8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shure 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shure.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shure KSM8
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Shure KSM8 Dwumembranowy Kardioidalny Dynamiczny Mikrofon Wokalowy KSM8/N | 1 693 zł |
Shure Shure KSM8 B Mikrofon dynamiczny wokalny S KSM8/B | 1 749 zł |
Shure KSM8 Srebrny - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczko | 1 649 zł |
SHURE KSM8 Dwumembranowy Kardioidalny Dynamiczny Mikrofon Wokalowy czarny | 1 898 zł |
Shure Shure KSM8 N Mikrofon dynamiczny wokalny Silver S KSM8/N | 1 799 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →