Mikrofon Shure KSM8
Shure KSM8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shure 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shure.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shure KSM8
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Shure Shure KSM8 N Mikrofon dynamiczny wokalny Silver S KSM8/N | 1 799 zł |
Shure KSM8 Dwumembranowy Kardioidalny Dynamiczny Mikrofon Wokalowy KSM8/N | 1 693 zł |
Shure KSM8 Srebrny - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczko | 1 649 zł |
Shure Shure KSM8 B Mikrofon dynamiczny wokalny S KSM8/B | 1 739 zł |
SHURE KSM8 Dwumembranowy Kardioidalny Dynamiczny Mikrofon Wokalowy czarny | 1 904 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →