System radiowy Shure BLX288/PG58
Zdjęcia 14 |
Shure BLX288/PG58 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shure 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shure.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shure BLX288/PG58
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Shure BLX288/PG58-K3E Dual Ręczny system mikrofonów bezprzewodowych BLX288 | 2 833 zł |
Shure Shure BLX288E/PG58 H8E: 518-542 MHz S BLX288E/PG58-H8E | 2 739 zł |
Shure BLX288/PG58 podwójny system radiowy z mikrofonami PG58 i podwójnym o | 3 499 zł |
Shure Podwójny ręczny system mikrofonu bezprzewodowego BLX288/PG58-T11 BLX | 2 540 zł |
Shure BLX288/PG58-H8E Podwójny bezprzewodowy system ręczny z 2 x PG58 BLX2 | 2 554 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →