Mikrofon Shure Beta 87A
Shure Beta 87A |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shure 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shure.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shure Beta 87A
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Shure BETA 87A Superkardioidalny mikrofon kondensatorowy wokalny Beta87A | 1 319 zł |
SHURE Shure Beta 87A - Mikrofon wokalny | 1 471 zł |
Shure mikrofon wokalny Beta 87A BETA87A | 1 503 zł |
Shure Shure BETA 87A Mikrofon pojemnościowy wokalny S BETA 87A | 1 409 zł |
Shure, Beta 87a, Mikrofon Wokalny, Czarny | 1 477 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →