Mikrofon Blue Microphones Yeti
Wideo 35Zdjęcia 14 |
Blue Microphones Yeti |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blue Microphones 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blue Microphones.
Kup Blue Microphones Yeti
Wszystkie ceny 18 →Blue Yeti Mikrofon USB do PC Mac Gaming Streaming Podkasty Mikrofon Konden | 484 zł |
BLUE Mikrofon BLUE Yeti Srebrny (Silver) | 499 zł |
Blue Mic Mikrofon Yeti USB dla Windows PC i Mac - Blackout | 528 zł |
Blue Microphones Yeti - 10-Year Anniversary Edition- USB - 988-000232 988- | 622 zł |
Mikrofon Logitech Blue Yeti USB Sweet Pink (988-000534) | 474 zł |
Marka o łotewskich korzeniach Blue Microphones specjalizuje się w projektowaniu i produkcji słuchawek, mikrofonów i akcesoriów muzycznych. Mikrofon Yeti ma szeroki zakres możliwości nagrywania i wiele innych atrakcyjnych funkcji.
Po prostu przestrzeń
Urządzenie, nieco podobne do mniejszej kopii robota R2D2 z Gwiezdnych Wojen, oferowane jest w kilku wersjach kolorystycznych, co jest szczególnie ważne dla koneserów harmonii i komfortu estetycznego. Kompaktowa podstawka pewnie trzyma urządzenie i pozwala na zmianę kąta nachylenia. Przyciski sterujące znajdują się po obu stronach obudowy i są łatwe w użyciu.
Dobry z każdej strony
Mikrofon może odbierać dźwięk jednokierunkowy, dwukierunkowy, dookólny i stereo - żądany tryb wybierany jest przełącznikiem, podobnie jak czułość (Gain), nie trzeba regulować dźwięku innymi narzędziami i programami - można to zrobić bezpośrednio na mikrofonie.
Urządzenie posiada wyjście słuchawkowe, regulację głośności słuchawek oraz przycisk Mute do natychmiastowego wyciszania mikrofonu.
Dołączony kabel USB pomoże w podłączeniu urządzenia do komputera lub laptopa.
Niebieskie mikrofony Yeti są dobre we wszystkim. Nadaje się do nagrywania podcastów, recytowania audiobooków, prowadzenia webinariów, rozmów przez Skype, nagrywania wywiadów, konferencji, a nawet „na żywo” instrumentów muzycznych i wokali. Za takie funkcje trzeba będzie zapłacić prawie 200 dolarów, a jeśli jesteś zawodowcem i potrzebujesz mikrofonu do pracy, nie będzie żal go wydać. Dla rozrywki całkiem odpowiedni jest prostszy model - na przykład Yeti NANO.