Mikrofon Shure Beta 98AD/C
Zdjęcia 20 |
Shure Beta 98AD/C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shure 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shure.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shure Beta 98AD/C
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Shure Beta 98AD/C miniaturowe kardioidalny mikrofon bębna BETA-98D-C | 1 327 zł |
Shure Shure BETA 98AD/C S BETA 98AD/C | 1 079 zł |
Shure BETA 98AD/C - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkom | 1 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →