Inwerterowy półautomat spawalniczy Sherman DIGIMIG 200 HIT (7812719)
Zdjęcia 14 |
Sherman DIGIMIG 200 HIT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sherman 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sherman.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sherman DIGIMIG 200 HIT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw 2 Sherman DIGIMIG 200 HIT MIG/MAG spawarka WIG 200 A spawanie punkt | 3 366 zł |
Zestaw 1 Sherman DIGIMIG 200 HIT MIG/MAG spawarka WIG 200 A spawanie punkt | 2 961 zł |
Sherman DIGIMIG 200 HIT MIG/MAG spawarka WIG 200 A spawanie punktowe syner | 2 184 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →