Falownik spawalniczy Sherman TIG 210 AC/DC Pulse (SINW-TIG210ACDCP)
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Sherman TIG 210 AC/DC Pulse |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sherman 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sherman.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sherman TIG 210 AC/DC Pulse
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spawarka Sherman TIG 210 AC/DC Pulse - zestaw : Wyposażenie - pakiety - St | 2 423 zł |
Spawarka inwertorowa TIG 210 AC/DC pulse | 2 550 zł |
Spawarka Sherman TIG 210 AC/DC Pulse - zestaw : Wyposażenie - pakiety - Pa | 2 978 zł |
Spawarka Sherman TIG 210 AC/DC Pulse - zestaw : Wyposażenie - pakiety - Pa | 3 128 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →