Grill Severin PG 8106
Zdjęcia 9 |
Severin PG 8106 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin PG 8106
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEVERIN SEVO GT grill elektryczny z pokrywą do wnętrz i na zewnątrz grill | 1 872 zł |
Severin PG 8106 SEVO GT AGDM-GRIL-SVN-077 | 1 862 zł |
Severin PG 8106 1300cm2 | 1 769 zł |
Severin PG 8106 1300cm2 | 1 769 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →