Grill Severin PG 8117
Zdjęcia 11 |
Severin PG 8117 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin PG 8117
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Severin PG 8117 SENOA BOOST S AGDM-GRIL-SVN-080 | 699 zł |
Severin PG 8117 996cm2 | 769 zł |
Grill elektryczny SEVERIN PG 8117 Senoa Boost S | 279 zł |
Severin PG 8117 996cm2 | 779 zł |
Grill elektryczny Severin PG 8117 Senoa Boost S Czarno-srebrny | 700 zł |
Grill elektryczny SEVERIN PG 8117 Senoa Boost S | 769 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →