Ekspres do kawy Severin KA 9315 czarny
Zdjęcia 13 |
Severin KA 9315 biały czarny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin KA 9315 czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEVERIN podwójny ekspres do kawy z 2 dzbankami termicznymi ekspres do kawy | 589 zł |
Severin KA 9315 | 669 zł |
Severin KA 9315 | 739 zł |
Przelewowy ekspres duo do kawy SEVERIN KA 9314 | 699 zł |
Ekspres do kawy Severin KA 9315 podwójny przelewowy | 675 zł |
Severin Ka 9315 Drip Coffee Maker Czarny | 594 zł |
Modyfikacje Severin KA 9315
Ceny na Severin KA 9315 |
---|---|---|---|---|
Severin KA 9314 biały | od 675 zł | 6 oferty | ||
Severin KA 9315 czarny | od 589 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →