Ekspres do kawy Severin KA 4816 biały
Zdjęcia 8 |
Severin KA 4816 biały czarny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin KA 4816 biały
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEVERIN 4816-000 KA 4816 przelewowy ekspres do kawy 1000 tworzywo sztuczne | 162 zł |
Przelewowy Severin KA 4816 AGDM-EKS-SVN-082 | 170 zł |
Severin KA 4816 | 219 zł |
Ekspres przelewowy Severin KA 4816 Biały | 190 zł |
Ekspres przelewowy SEVERIN KA 4816 | 172 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Severin KA 4816
Ceny na Severin KA 4816 |
---|---|---|---|---|
Severin KA 4816 biały | od 162 zł | 11 oferty | ||
Severin KA 4815 czarny | od 139 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →