Ekspres do kawy Makita DCM501Z turkusowy
Wideo 6Zdjęcia 15 |
Makita DCM501Z |
|
Ekspres zasilany jest bateriami Makita LXT i CXT.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DCM501Z turkusowy
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MAKITA Rechargeable Coffee Maker CM501DZ BlueJapan Domestic genuine produc | 1 032 zł |
Makita 18v cordless coffee maker dcm501z solo | 508 zł |
AKUMULATOROWY EKSPRES DO KAWY MAKITA DCM501Z | 495 zł |
DCM501Z Przelewowy ekspres do kawy akum. AC/DC LI-ION 10,8V/12V MAX/14,4V/ | 525 zł |
Przelewowy Ekspres Do Kawy Ac/Dc 18V Li-Ion | 466 zł |
Makita Dcm501z Drip Coffee Maker Niebieski One Size / EU Plug | 510 zł |
Makita Dcm501Z Zaparzacz do Kawy Czarny/Zielony 284 x 1981 x 2621 cm 14 kg | 367 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →