Кавоварка Makita DCM501Z бірюзовий
Відео 6Фото 15 |
Makita DCM501Z |
|
Кавоварка працює від акумуляторів Makita LXT та CXT.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DCM501Z бірюзовий
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MAKITA Rechargeable Coffee Maker CM501DZ BlueJapan Domestic genuine produc | 1 032 zł |
Makita 18v cordless coffee maker dcm501z solo | 508 zł |
AKUMULATOROWY EKSPRES DO KAWY MAKITA DCM501Z | 495 zł |
DCM501Z Przelewowy ekspres do kawy akum. AC/DC LI-ION 10,8V/12V MAX/14,4V/ | 525 zł |
Przelewowy Ekspres Do Kawy Ac/Dc 18V Li-Ion | 466 zł |
Makita Dcm501z Drip Coffee Maker Niebieski One Size / EU Plug | 510 zł |
Makita Dcm501Z Zaparzacz do Kawy Czarny/Zielony 284 x 1981 x 2621 cm 14 kg | 367 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →